Powrót do:

 • Czym jest nasze rozwiązanie?

  Nowoczesne technologie, marketing internetowy oraz wiedza z zakresu rekrutacji to podstawa rozwiązania Hire@booster, które nie tylko wspiera procesy rekrutacyjne, ale pozwala również na budowanie bazy kandydatów. Dodatkowo jest doskonałym narzędziem employer brandingowym.

  Jak działa HireBooster?

  Tworzymy specjalną landing page, której celem jest pozyskanie CV od osób ją odwiedzających oraz budowa wizerunku firmy wśród potencjalnych kandydatów. Na stronie zamieszczamy w atrakcyjny wizualnie sposób informacje o firmie, pliki multimedialne, interesujące informacje.

  Dzięki przygotowanym przez analityków kampaniom SEM, zachęcamy do odwiedzenia landing page osoby, które są dla naszego Klienta najważniejsze z punktu widzenia rekrutacji. Strona jest tak przygotowana by w jak największym stopniu skłonić odwiedzających do pozostawienie swojego CV lub też aplikowania na konkretne stanowiska.

  Wykorzystujemy również social media, w których wyświetlamy reklamy strony rekrutacyjnej; publikujemy on-line artykuły eksperckie czy też przygotowujemy konkursy i gry on-line.

  Landing page to zarówno skuteczne narzędzie kreowania wizerunku pracodawcy w dłuższym okresie, jak również budowy bazy osób zainteresowanych pracą w firmie Klienta.

  Dzięki analityce sieciowej analizujemy i monitorujemy 24h Landing page, co pozwala na optymalizację wydatków na kampanie SEM i zwiększanie współczynnika konwersji (liczba aplikacji).