Powrót do:

 • MONITORING OGŁOSZEŃ O PRACĘ
  NARZĘDZIE OUTPLACEMENTOWE

  Czym jest nasze rozwiązanie?

  HRadar jest zaawansowaną technologicznie usługą, dzięki której klient może analizować wybranych konkurentów pod kątem ich aktywności na rynku ogłoszeń o pracę:

  HRadar pomocny jest również w projektach outplacementowych. Wszyscy pracownicy objęci takim programem będą otrzymywać na bieżąco informacje o pojawiających się ogłoszeniach o pracę na określone stanowiska, w określonym regionie:

  Jak działa HRadar?

  Usługa nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania na komputerze firmowym – dostęp do usługi realizowany jest za którejkolwiek z popularnych przeglądarek internetowych. Po opłaceniu usługi, klient otrzymuje hasło do systemu. Po zalogowaniu do panelu, wybiera firmy, które będą monitorowane; samodzielnie ustala jak często predefiniowany raport będzie wysyłany na konto e-mailowe. Dodatkowo ustala też typy alertów do przesyłania na swoje konto e-mailowe.

  System automatycznie generuje raporty z wykresami. Istnieje możliwość otrzymywania drogą e-mailową alertów o pojawianiu się określonych ogłoszeń o pracę (np. jakiegoś konkurenta). System monitoruje kilkanaście największych portali o pracę w Polsce.