Powrót do:

 • REKRUTACJA

  “Get the right people on the bus, the wrong people off the bus, and the right people in the right seats.”
  Jim Collins, “Good to great”

   

  Kim jesteśmy:

  HResearch Recruitment Unit to grupa ekspertów w dziedzinie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Pozyskanie właściwych pracowników jest kluczem do realizacji celów biznesowych każdej firmy, dlatego potrzeby naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

  Jesteśmy częścią firmy HResearch specjalizującej się w badaniach i konsultingu HR, dzięki temu możemy być również partnerem we wdrażaniu rozwiązań systemowych, wkraczających daleko poza obszar rekrutacji i selekcji. Z naszych usług HR-owych korzystały m.in. Huawei, Teva Operations Polska, Fresenius Kabi, Szkoła Główna Handlowa, Astellas Pharma, Brenntag Polska, Schneider Electric, PGE Systemy, MCSW Elektrownia, SYM, Cogision, Idealia, Calnet, SIM.

  Nasze podejście:

  Analizujemy rynek pracy pod kątem wymagań naszych Klientów i docieramy bezpośrednio do najlepszych Kandydatów. W swoich działaniach opieramy się przede wszystkim na metodologii direct search, wypracowując optymalne strategie identyfikacji i dotarcia do specjalistów z najbardziej nawet hermetycznych środowisk zawodowych. Oprócz zastosowania metod bezpośredniego dotarcia do Kandydatów, wykorzystania naszej bazy kontaktów, realizujemy również profesjonalne kampanie rekrutacyjne w mediach internetowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie stosując adekwatne do potrzeb rozwiązania i narzędzia rekrutacyjne i selekcyjne.

  Przykładany olbrzymią wagę do kwestii poufności oraz dyskrecji. Jesteśmy ambasadorem naszych Klientów i nasze działania są elementem budowania profesjonalnego wizerunku pracodawcy. Nasi Konsultanci posiadają wiedzę, doświadczenie i narzędzia, które gwarantują właściwy przebieg procesu selekcyjnego. Efektem naszych działań są kompleksowe raporty o Kandydatach, dające solidną podstawę do podjęcia decyzji o zatrudnieniu. Przyjmując do realizacji projekt rekrutacyjny bierzemy na siebie odpowiedzialność zarówno za efekty naszych działań, jak i wizerunek Klienta na rynku pracy. Dlatego kładziemy duży nacisk na jakość bieżącej komunikacji z Klientem oraz Kandydatami. Chcemy się dzielić naszą wiedzą, dlatego też wartością dodaną naszych usług rekrutacyjnych są informacje dotyczące branżowego rynku pracy, aktualnych trendów, dostępnych kompetencji, oczekiwań potencjalnych Kandydatów.

  Współpracując z nami zyskujesz: