Powrót do:

  • Czym jest usługa?

    Usługa skierowana jest do organizacji, które intensywnie poszukują kandydatów na stanowiska wysokospecjalistyczne oraz chcą pozyskać wiarygodne informacje z wybranego sektora rynku pracy.
    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy usługę łączącą działania rekrutacyjne ze szczegółową analizą sytuacji na branżowym rynku pracy. Comiesięczne raporty przygotowane przez naszych specjalistów zawierają profile Kandydatów zainteresowanych współpracą oraz informacje dotyczące m. in. oczekiwań potencjalnych Kandydatów, rekrutacyjnej aktywności konkurencji oraz trendów rynkowych.

    Talent Navigator jest usługą szytą na miarę, w związku z tym zakres raportów jest elastycznie dopasowywany do potrzeb konkretnego Klienta. W formule Talent Navigator stajemy się dla naszych Klientów partnerem w realizacji bieżących projektów rekrutacyjnych oraz wspomagamy kształtowanie długofalowej strategii personalnej. Informacje przez nas dostarczone pozwalają zaplanować politykę personalną zarówno w obszarze rekrutacji, jak i wynagrodzeń oraz systemów motywacyjnych. Szybciej od konkurencji docieracie Państwo do kandydatów posiadających unikalne kompetencje. Dodatkowo, w odpowiednim momencie, możecie podjąć działania mające na celu zatrzymanie wewnątrz organizacji najlepszych pracowników.

    Korzyści: